Hakkımızda

ENER Yapı Endüstri, Kurucusunun 20 yıllık kapı ve bölme duvar sistemleri alanında deneyimiyle, tasarımcı ve mimarların, konusunda uzman çözüm ortağı olmak amacıyla kurulmuştur. Mevcut tasarımlarımız dışında, kendi alanımızda her türlü detay ve uygulamayı, çözümleyerek zamanında ve kusursuz hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

ENERdoor, Kapılarınızın duvarlarınız kadar uzun ömürlü olması gerektiğine inanmaktadır. Bu nedenle, hiç bir olumsuzluktan etkilenmeyen, uzun ömürlü, Hijyenk ve daynıklı Alüminyumu sıradanlıktan çıkardık. Yumuşak, Konforlu ve en Zarif biçimde tasarladık. Ses, Isı, Koku ve Duman gibi etkilere karşı Yalıtım ve Konfor özelliklerinin yanısıra Demontaj özelliğide ekledik. Darbelere karşı dayanıklılığını arttırarak, Ahşabın sıcaklığı, doğallığı ve Camın saflığıyla birleştirdik. Sonuçta Geleceğin kapılarını ürettik.

 

ENERpanel, kendi tescillenmiş tasarım ve üretimi olan, uzun ömürlü tam yalıtımlı, Endless tek Camlı, Cam-Cama sistemi ile Grandwall çift Camlı, Jaluzi ve Ahşap ile bütünleşen, Modüler bölme duvar sistemlerinin, uygulama detay ve işçiliğinde fark yaratmıştır. Muadillerinin daha çok öne çıkardığı genel perspektif ve görselliği yeterli görmeyerek, zarif profilleri, noktasal detaylardaki kusursuz ve mükemmel işçiliğiyle öne çıkmayı başarmıştır. Özellikle estetik ve dayanıklılıktan ödün vermeden, esnek tasarımlarıyla, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunmaktadır.

ENER Yapı, projeleriniz, Konut, Ofis, Eğitim Kurumu veya Hastane , her türlü mekanda ilk günkü gibi kalıcı, Alüminyum kasalı kapı ve Bölme duvar sistemlerini, tüm ayrıcalıklarıyla geleceğe taşıyor.

Sevgi ve saygılarımızla...

İletişim